Na kontaktoni

CO NINGBO GOLDY TREGTI NDATIONRKOMBTARE, LTD.
TEKNOLOGJIA E ndriçimit NINGBO TOPSHINE, LTD.

Adresë

# 818 Aiyimei Building No.756 Tiantong South Road Yinzhou District, Ningbo, China 315199

Posta elektronike

Telefoni

Shitjet: + 86-18969866669

Faksi: + 86-574-82833848

Orët

E hënë-e Premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pas dite

E shtune, E Diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni