Na kontaktoni

NINGBO GOLDY TREGTI NDËRKOMBËTARE CO, LTD.
NINGBO TOPSHINE Ndriçimi TEKNOLOGJIA CO, LTD.

Adresë

#818 Ndërtesa Aiyimei Nr.756 Tiantong South Road District Yinzhou, Ningbo, China 315199

Telefoni

Shitjet: +86-18969866669

Faks: +86-574-82833848

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni