Контактирајте не

NINGBO GOLDY МЕЃУНАРОДНА ТРГОВИЈА CO., LTD.
NINGBO TOPSHINE LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD.

Адреса

#818 Зграда Aiyimei бр.756 Tiantong South Road District Yinzhou, Ningbo, China 315199

Е-пошта

Телефон

Продажба: +86-18969866669

Факс: +86-574-82833848

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја