Контактирајте не

NINGBO GOLDY INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.
NINGBO TOPSHINE ТЕХНОЛОГИЈА ЗА СВЕТЛИВИ СО, ДОО.

Адреса

# 818 Aiyimei Building No.756 Tiantong South Road Yinzhou District, Ningbo, China 315199

Е-пошта

Телефон

Продажба: + 86-18969866669

Факс: + 86-574-82833848

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја