101001 12V Paket e dritës rimorkio LED rimorkio për nën 80 inç

Përshkrimi i artikullit:

SKU #: 101001 12V Paket e dritës rimorkio LED rimorkio për nën 80 inç

• Dritat e pasme të rimorkios LED majtas dhe djathtas kanë 7 funksione: ndalesë / kthesë / bisht / pasqyrues i pasëm / pasqyrues anësor / dritë shënuese anësore / dritë targë. 

• 18 matës 100% tel i pastër i telit të bakrit siguron që dritat rimorkio LED të bëjnë punë të mirë nën ujë.

• Teknologjia e mbylljes së zërit të saldimit siguron qëndrueshmëri nënshkrimin e dritave të pasme LED.

• Instalimi i lehtë i dritave të rimorkios nën zhytje.


 • Porti i Anijes: Ningbo, Kinë
 • Min.Order Qty: 1000 copë / pajisje
 • Koha normale e dorëzimit: 45ditë
 • Çertifikata: ISO9001, DOT FMVS108
 • Detaje të produkteve

  Etiketat e produkteve

  detajet e produktit

  # 101001 Paketimi i dritës së rimorkios së rimorkios LED me rrymë 12V për rimorkio të varkave me rimorkio nën 80 inç

  Paketimi i dritës së bishtit të rimorkios

  Pika Nr.                            101001 Lloji                                          Paketimi i dritës së bishtit të rimorkios                                    
  Madhësia 4-5 "x 5" x 1.5 "                       Certifikimi DOT SAE FMVSS 108 I MIRATUAR
  Materiali Lente PMMA, strehim ABS                           Funksioni  Ndalesa / Kthesa / Bishti / Pasqyruesi i pasëm / Reflektori anësor / drita e shënuesit anësor /  drita e targës     

  Tensioni              

   

  12 V  Gjatësia e instalimeve elektrike  25 metra 
  I papërshkueshëm nga uji  IP68  Paketa  1 komplet / molusk, 12 komplete / ctn 

  101001W-5                          12V Submersible Boat Led Trailer Tail Light Kit Truck Waterproof Trailer Lights for Trailer (4)            06

    Të gjitha dritat LED Bishti                                                      4 Dritat LED Shënuese Anësore                                        Madhësia

    Drita e Bishtit të Djathtë ka 16 LED: 12 përballë me pjesën e pasme Çdo dritë ka 4 LED, 2 më shumë se mbulesa normale Len: 4,5 ″ x 4,5

    LED të mëdhenj dhe Shënues anësor 4 SMD LED. drita të ngjashme. Më e ndritshme dhe më e sigurt. Lartësia: 5

    Drita e Bishtit të Majtas ka 19 LED: 12 përqindje e pasme me ujë të papërshkueshëm nga uji është IP 68. Gjerësia: 1.5

    LED të mëdha, Shënues anësor 4 SMD LED

    dhe 3 LED të bardha drejtuar poshtë (Për licencë

    ndriçimi i pllakave)

  101001W_meitu_1                        7                    2_meitu_4_迷你看图王

      Në përputhje me DOT                                                           Aplikacion                                                                  Zhytës dhe i papërshkueshëm nga uji

      100% janë në përputhje me standardet DOT. Përshtatet për anije me gjerësi nën 80ft, RV, saldim zërit me ski jet dhe çdo boshllëk i mundshëm është  

      Inspektim 100% i cilësisë para transportit. dhe rimorkio e shërbimeve. mbyllur me ngjitës, për më të papërshkueshëm nga uji.

      P.sh. fotometrike

  4-1                                                                     61hrbtaJCxL._AC_SL1100_

    Instalimi                                                                                                                Parzmore instalimesh

    Lidhni telin BROWN të Parmës së Trungut (4) me 18 Matës siguroni mbajtjen e telit të bakrit 100% të pastër

    telat e Dritave të Vrapimit të automjetit tërheqës. dritat rimorkio të udhëhequr punojnë mirë nën ujë.

    Lidhni tela të verdhë të parzmës së trungut me

    Ndaloni dhe Ndizni dritën e automjetit.

    Lidhni tela GJELBR me të Djathtën e automjetit tërheqës

    Ndaloni & Ndizni dritën.

    Bashkangjitni tela BARDH në automjetin tërheqës

    kornizë

  Fabrika jonë

    1. Ne kemi makinën e testimit fotometrik DOT / EMARK, makinerinë e testimit të mjedisit, etj.

    2.100% punë inspektimi në vijën e prodhimit për të garantuar cilësinë e produkteve.

    3. Shërbimi OEM mund të sigurohet.

    4. Përqendrohuni në tregjet e Amerikës së Veriut për më shumë se 10 vjet.

    5. Furnizoni Reese, Curt, Trimax, Towready, drawtite, Blazer, Bulldog, etj.

  factory6

  Shqyrtime të blerësve

  QQ图片20200628121845

  FAQ

    P1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

    A: Ne jemi një fabrikë kryesore e vendosur në Ningbo, Zhejiang.

    P2. Kjo është blerja ime e parë, a mund të marr shembull para porosisë?

    A: Po, mostra mund të dërgohet tek klienti me falas.

    P3. A mund të siguroni shërbim OEM?

    A. Po, ne ofrojmë shërbim OEM dhe kemi përvojë dhe aftësi të pasura.

    P4. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

    A: T / T dhe Paypal janë të pranueshme.

    P5. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

    A: Në përgjithësi, do të duhen 45 ditë pas marrjes së paradhënies tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë tuaj.

    Q6. Si e garantoni cilësinë e produktit?

    A: Produktet tona prodhohen në sistemin e rreptë të kontrollit të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak se 0.2%.

    P7. Çfarë lloj garancie ofroni?

    A: Ne sigurojmë 1 vit që nga data e dorëzimit.

  Na kontaktoni

  QQ图片20200702143028


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni